Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca zostali po raz pierwszy rodzicami. W popularnej aktorce obudził się silny instynkt macierzyński, który nie pozwala jej przejść obojętnie nad losem cierpiących dzieci. "Nigdy tego nie robiłam, zawsze uważałam, że płakanie na Instagramie jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić" - wyznała ostatnio gwiazda, apelując do internautów o pomoc.

Zofia Zborowska nagrała przejmujący apel.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca zostali po raz pierwszy rodzicami. Aktorka w mediach społecznościowych stale relacjonowała przebieg ciąży, która była dla niej wyjątkowo trudna. Celebrytka cierpi na wrodzoną chorobę krwi, a w ciąży musiała robić sobie zastrzyki. Zborowska w rozmowie z Dowborami przyznała, że bardzo się tego bała, ale nie miała innego wyboru.

Na szczęście historia ciąży Zofii Zborowskiej znalazła swój happy end pod koniec lipca, gdy celebrytka urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię po babci aktorki, ze strony jej mamy - Marii Winiarskiej. Ostatnio Nadzieję odwiedziła znana na cały kraj "ciocia", czyli Anna Lewandowska, która przyjaźni się z małżeństwem.

Zofia Zborowska przeżywa obecnie bardzo radosne chwile ze swoim dzieckiem, ale nie zapomina o tych, którzy mają w życiu mniej szczęścia.

Zofia Zborowska zalana łzami błaga o pomoc internautów. Dramatyczny apel

Zofia Zborowska poinformowała niedawno swoich fanów na Instagramie o historii małej Zosi, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, schorzenie nerwowo-mięśniowe uwarunkowane genetycznie.

Zofia Zbrowska zaapelowała do swoich fanów na Instagramie, zdradzając, że sama również wsparła leczenie dziewczynki:

format_quote

Gajs jest pewna Zosia, która ma tylko 14 dni, żeby żyć. Trochę hardcore, co? (...) Ja przelałam właśnie na jej konto tysiaka. Mogę Was prosić o 1 zł? Każdego z Was? A jeśli każdy z Was tyle wpłaci, to Zosi szanse na przeżycie będą już o wiele większe. Błagam Was o wsparcie

Aktorka nie ukrywała łez w relacji na Instagramie, głośno łkając nad losem dziecka:

format_quote

Nigdy tego nie robiłam, zawsze uważałam, że płakanie na Instagramie jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić. Ale błagam was, obejrzyjcie ten filmik, wszyscy rodzice, błagam was

Link do zbiórki na leczenie Zosi znajdziecie TUTAJ. Co myślicie o apelu Zofii Zborowskiej? Czy wiedzieliście, że starsza córka Wiktora Zborowskiego zażywała antydepresanty?

(tseo/bs)

Ten artykuł po raz pierwszy na stronie Faktu ukazał się 19.10.2021 r.

8 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Zofia Zborowska