Do Mediaklub.pl, platformy integrującej ofertę serwisów treści płatnych, dołącza magazyn „Kontynenty”. W ramach pakietu i jednej subskrypcji użytkownicy Mediaklub.pl mają zapewniony nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisów: Newsweek, Forbes, Fakt, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy, a także ekskluzywnych treści Vogue.pl oraz magazynu „Kontynenty”.

Subskrybenci pakietu Mediaklub.pl dzięki stałej miesięcznej opłacie oraz jednemu loginowi i hasłu mają nieograniczony dostęp do treści wszystkich serwisów subskrypcyjnych, w tym do podcastów premium oraz programów wideo powstających dla poszczególnych marek Ringier Axel Springer Polska.

Jednocześnie, subskrypcja Mediaklub.pl daje użytkownikowi dostęp do bieżących i archiwalnych wydań gazet, a także do aplikacji mobilnych serwisów Newsweek, Forbes oraz Fakt. Teraz w ramach pakietu abonenci Mediaklub.pl zyskują dostęp do magazynu „Kontynenty”, który po „Vogue Polska” jest drugim partnerem zewnętrznym, którego treści będą dostępne w ofercie Mediaklub.pl.

– Konsekwentnie rozwijamy pakiet Mediaklub, a oferta treści jest stale wzbogacana. „Kontynenty” są kolejnym ważnym partnerem po „Vogue Polska”, który poszerza treści dostępne dla abonentów o znakomite dziennikarstwo podróżnicze, reportaże, wywiady i porady. Bardzo nas cieszy, że nasi abonenci pakietu Mediaklub, dzięki współpracy z pismem Kontynenty, będą mieli dostęp do wyjątkowych treści dostarczanych przez redakcję z już ponad 50-letnią tradycją – mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający płatnych treści Ringier Axel Springer Polska.

– „Kontynenty” są pismem z misją, którą można streścić w trzech słowach: zobaczyć–poznać–zrozumieć. To nasze podróżnicze credo – podkreśla Dariusz Fedor, redaktor naczelny „Kontynentów”. – Do opowiadania o świecie na naszych łamach zapraszamy reporterów, pisarzy, fotografów, znanych podróżników. Dajemy też szanse zaistnieć młodym, którzy swoją przygodę z pisaniem i fotografowaniem dopiero zaczynają. Do Mediaklubu dołączamy z radością taką, z jaką wyrusza się w nową podróż: będziemy poznawać nowych ludzi! Będziemy opowiadać im o świecie! Będziemy ich uczyć, jak mądrze i odpowiedzialnie zaplanować wyprawę! – dodaje Dariusz Fedor.

„Kontynenty” to niezależne polskie pismo o podróżowaniu – magazyn reporterów, pisarzy, fotografów, podróżników. Ukazuje się od 1964 roku (z przerwą w latach 1989-2011). „Kontynenty” to reportaże, wywiady, opowieści o odległych krajach, nieznanych obyczajach, tajemniczych misteriach i obrzędach, o odkryciach, przygodach, ludziach. To zdjęcia światowej sławy fotografów. To najwyższy poziom edytorski i najlepsi polscy autorzy, m. in.: Wojciech Jagielski, Paweł Smoleński, Andrzej Stasiuk, Max Cegielski, Piotr Milewski, Katarzyna Boni, Elżbieta Dzikowska, Marek Kamiński, Robert Robb Maciąg, Bartek Sabela, Magdalena Rittenhouse i wielu innych. „Kontynenty” to także premiery, zapowiedzi i omówienia nowości wydawniczych z nurtu literatury podróżniczej.

Miesięczny dostęp do Mediaklub.pl kosztuje 24,90 zł.

Usługa subskrypcyjna Mediaklub.pl jest oparta na integracji cyfrowej platformy wydawniczej Ring Publishing, na której są wydawane Autoswiat.pl, Komputerswiat.pl, Fakt.pl, Forbes.pl, Newsweek.pl oraz Przegląd Sportowy z platformą Piano, dostarczającą usługę zarządzania treściami płatnymi (paid content). Ring Publishing to kompleksowa cyfrowa platforma wydawnicza obsługująca cały proces tworzenia, publikowania i monitorowania treści. Dzięki automatyzacji i wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów, wspiera monetyzację treści i angażowanie użytkowników. Jest wykorzystywana w 11 krajach i obsługuje 40 milionów użytkowników. Daje też możliwość integracji z innymi sprawdzonymi usługami dla wydawców.

Źródła: Kontynenty
Tags:
  • magazyn Kontynenty
  • Mobile app - No articles