Jedno z najważniejszych wydarzeń pierwszej konferencji FAME MMA 16 miało miejsce podczas drugiej części wydarzenia. Doszło w niej do rękoczynów. Patryk ‘’Patrykos” Domke spoliczkował Adriana ‘’Polaka’ Polańskiego w trakcie face-to-face.

Na konferencji przed galą FAME MMA doszło do dantejskich scen.

- Te emocje już od wielu edycji we mnie buzowały. Pierwszy raz tak wpadliśmy na siebie, po wymianie zdań na konferencji. Zapytał mnie, czy uważam, że nie ma honoru. Tak, uważam, że nie ma honoru, bo uderzył 15-latka w twarz. Później tłumaczył, że chodziło o to, że tamten ‘’młody” wyzywał jego koleżankę. Mimo wszystko wychodzę z założenia, że nie bije się dzieci - mówi ‘’Patrykos”. Poniżej nagranie z tego zdarzenia.

Patryka ostatni raz w klatce FAME MMA oglądaliśmy podczas 13. edycji gali. Domke pokonał wówczas ‘’Kubę Posta” przez jednogłośną decyzję sędziów. - Odpocząłem sobie po tej walce, bo potrzebowałem zresetować głowę. Wyszło mi to na plus, bo czuje się teraz bardzo świeżo i już od dłuższego czasu jestem w treningu – twierdzi Patryk.

‘’Patrykos” przyznaje, że lubi wracać myślami do nocy, w której pokonał ‘’Kubę Posta”, ponieważ było to dla niego niezapomniane przeżycie. - Moja wygrana z ‘’Kubą Postów” była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Pierwszy raz doświadczyłem uczucia zwycięstwa przed tyloma tysiącami ludzi. To było coś niesamowitego – wspomina Patryk.

Domke ma jednak nie lada orzech do zgryzienia. Stanie do walki w oktagonie z Adrianem ‘’Polakiem”, który jest z federacją od pierwszej gali, która odbyła się w czerwcu 2018 roku. Ogromna przewaga doświadczenia nie wydaje się jednak robić na ‘’Patrykosie” wrażenie. - Niejednokrotnie zdążały się walki, w których osoby z mniejszym stażem wygrywały. Ja zawsze daję z siebie 150 procent, a ponadto uważam, że każda walka jest 50 na 50 - kończy zawodnik FAME MMA.

Gala FAME MMA 16 odbędzie się 5 listopada 2022 roku w Gliwicach.

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Patrykos
  • bójka
  • Adrian Polański
  • fame mma