26 września Anna Lewandowska miała pojawić się na warszawskim Torwarze i poprowadzić trening dla dzieci i młodzieży. Plany pokrzyżowała jej niespodziewana choroba dziecka. Okazało się, że jedna z córek Lewandowskich trafiła do szpitala. Trenerka opublikowała w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie ze szpitalnego łóżka i wyznała: To była ciężka doba.

Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska razem Robertem Lewandowskim i córkami zamieszkali w Hiszpanii, ze względu na kontrakt, jaki piłkarz podpisał z katalońskim klubem sportowym FC Barcelona. Kapitan polskiej reprezentacji ostatnie 8 lat swojej zawodowej kariery spędził w Monachium. Był jednym z czołowych napastników Bayernu Monachium. Kilka tygodni temu przyszedł czas na zmianę. Lewandowscy razem z córkami opuścili willę, którą przez kilka lat zamieszkiwali w Monachium. Od pewnego czasu dzielą się z fanami w mediach społecznościowych relacjami z czasu spędzonego w słonecznej Hiszpanii.

Córka Anny Lewandowskiej trafiła do szpitala

Anna Lewandowska co jakiś czas przyjeżdża do Polski. Najczęściej w związku ze zobowiązaniami zawodowymi. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego miała pojawiać się Warszawie, aby poprowadzić na Torwarze trening dla dzieci i młodzieży.

Trenerka jest bowiem ambasadorką SKS, czy Szkolnego Klubu Sportowego, który stara się upowszechniać uprawianie sportu od najmłodszych lat. Niestety jej plany pokrzyżowała niespodziewana choroba dziecka. Anna Lewandowska opublikowała na InstaStory zdjęcie, na którym widać jak jedna z jej córek leży na szpitalnym łóżku.

„Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale, niestety, los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia” – napisała Lewandowska.

Anna Lewandowska miała być gwiazdą programu SKS

26 września na warszawskiej Hali Torwar odbył się sportowy event SKS-owy pod hasłem „Bądź aktywny, bądź zdrowy”. Jedną z największych gwiazd wydarzenia miała być Anna Lewandowska, która miała poprowadzić trening.

„W ten poniedziałek, tj. 26.09.2022 na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! Event SKSowy pod hasłem 'Bądź aktywny, bądź zdrowy', który jest dopełnieniem wakacyjnej akcji 'Bądź aktywny, bądź bezpieczny'. Już o 9:30 nasze grupy SKSiaków będą miały niewątpliwą przyjemność i wyjątkową okazję, aby potrenować z Kobietą Petardą- Anną Lewandowską” - zapowiadali organizatorzy.

Niestety Anna Lewandowska nie pojawiła się na wydarzeniu ze względu na chorobę dziecka. Najważniejsze jednak, że jej córka czuje się już lepiej.

AS

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Anna Lewandowska
  • córka
  • choroba
  • Szpital