Jedną z najcieplej przywitanych postaci na pierwszej konferencji FAME MMA 16 był Dawid ‘’Dzinold" Rzeźnik. Członek kanału ‘’Bungee" jest jednym z pięciu debiutantów, którzy wezmą udział w nadchodzącej gali. — Fajnie jest widzieć to wszystko od zaplecza. Z mojej strony było dzisiaj spokojnie, ale zobaczymy, co się wydarzy na drugiej konferencji — mówi ‘’Dzinold’’.

Debiutant chce sprawić niespodziankę na gali FAME MMA.

Duża aprobata fanów nie przełożyła się jednak na czas poświęcony Dawidowi na pierwszej części konferencji. ‘’Dzinold" otrzymywał sporadyczne pytania od prowadzących, a większość uwagi poświęcona była Natanowi Marconiowi oraz konfliktowi Dariusza Kaźmierczuka z Filipem ‘’Filipkiem" Marcinkiem.

— Czułem, że główna uwaga na tym panelu będzie poświęcona Natanowi i temacie Fagaty. Jednakże ja nie potrzebuję wykrzykiwać sobie prawa głosu. Dobrze mi było w roli słuchacza — twierdzi Dawid.

W eksploatacji ‘’Dzinolda" na pierwszej części konferencji nie pomógł także jego rywal. ‘’Szymol" większość swoich wypowiedzi kierował do swojego przyszłego rywala, czyli Adriana ‘’Polaka" Polańskiego. — Wszyscy myślą, że ‘’Szymool" będzie miał ze mnie ‘’przecierę", ale to on będzie bardziej ‘’przecierą" dla mnie. Mówił też, że nie chce ujawniać swojej kolejnej walki, ale sam się zapędził w kozi róg — ocenia 25-latek.

Członek "Bungee" otwarcie przyznaje również, że bardzo ciężko było znaleźć dla niego odpowiedniego przeciwnika. — Ja jestem niekonfliktowy, raczej ludzie mnie nie zaczepiają. Nie widzę w tym momencie nikogo, z kim mógłbym ‘’poddymić", a zwłaszcza osoby o moich warunkach fizycznych. ‘’Szymool’ mi najbardziej pasował — mówi ‘’Dzinold".

Kanał ‘’Bungee" obecnie podbija polski Youtube. ‘’Bandura" i ‘’Dzinold" zgromadzili na nim już 227 tysięcy subskrypcji i to pomimo zaledwie dwunastu dodanych filmów. — Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Myśleliśmy, że nasze wyniki subskrypcji i wyświetleń będą gorsze. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo taki odzew mega napędza do działania. Nawet jak dodajemy coś, co może być dla niektórych ‘’cringowe", to jest pozytywnie odbierane. — komentuje Rzeźnik.

W trakcie kręcenia jednego z filmów ‘’Bungee" Dawid Rzeźnik nabawił się nietypowego urazu. Podczas rozpalania ogniska upadł na nóż, który wbił się w pośladek zawodnika FAME MMA. Z pozoru błahy uraz ‘’Dzinold" przypłacił kilkoma godzinami na SOR-ze i założonymi szwami. — Wszystko jest już dobrze, pośladek się zagoił, a szew został wyciągnięty. Na szczęście nie wdało się żadne zakażenie — komentuje Rzeźnik.

Na koniec ‘’Dzinold" pokusił się również o ocenę szans kolegi z kanału w nadchodzącej walce. — Uważam, że ma bardzo duże. Patryk jest mocny mentalnie, ciężko trenuje i dużo zrzucił. Będzie ogień — kończy Dawid Rzeźnik.

Gala FAME MMA 16 odbędzie się 5 listopada 2022 roku w Gliwicach.

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • fame mma
  • Szymool
  • Dzinold