Wielki Zlatan Ibrahimović nie przestaje zadziwiać. Szwedzki napastnik Milanu żyje nie tylko futbolem. Tym razem zrzucił piłkarskie korki i założył strój… rzymskiego żołnierza z epoki starożytnej i zagrał w piątym filmie o przygodach Asteriksa i Obeliksa "The Middle Kingdom". Dodatkowo bawił się przy tym fantastycznie!

Zlatan Ibrahimović wcielił się w postać Caiusa Antivirusa.

W filmach z tej serii często pojawiali się znani sportowcy. W jednej z części zagrali m.in. piłkarski mistrz świata z 1998 r. Zinedine Zidane, mistrz Formuły 1 Michael Schumacher oraz czempion NBA Tony Parker. Cała trójka zagrała w filmie "Asterix na olimpiadzie" z 2008 r.

Na polu bitwy

Teraz to Zlatan Ibrahimović czaruje w nowej części przygód dzielnych Galów. Szwed wcielił się w postać Caiusa Antivirusa. To jeden z ulubionych centurionów samego Juliusza Cezara. Napastnik Milanu dzielnie wkroczy nawet na pole bitwy. Tam w rzymskiej zbroi będzie m.in. pokazywał sztuczki piłkarskie. Premiera "The Middle Kingdom" jest zaplanowana na 1 lutego 2022 r.

Zlatan Ibrahimović nie kończy kariery piłkarskiej!

Już teraz można zobaczyć trailer tego filmu, o czym poinformował sam piłkarz na Twitterze. Swój wpis zatytułował: — Już wkrótce. Vive la France! Oczywiście rola w filmie o przygodach Asteriksa i Obeliksa nie kończy kariery piłkarskiej Ibrahimovicia. I chociaż już za kilka dni skończy on aż 41 lat, to dalej twierdzi, że to nie jest jego futbolowy koniec. A kiedy on nastąpi? Dopiero wtedy, kiedy Szwed uzna, że pojawił się lepszy piłkarz od niego. To oznacza, że pewnie jeszcze długo poczekamy...

4 slajdy
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Tony Parker
  • Zlatan Ibrahimović
  • Asterix i Obelix
  • Zinedine Zidane