Premiera nowych, telewizyjnych przygód Geralta, Ciri i Yennefer zbliża się wielkimi krokami. Nowy sezon serialu zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w 2021 r. i właśnie pokazał się na pierwszym teaserze z Ciri w roli głównej.

W ostatnich miesiącach do sieci trafiło sporo interesujących informacji o drugim sezonie netfliksowewgo "Wiedźmina". Do serialu dołączyło sporo nowych aktorów, wiemy także, że Netflix zatrudnił kilka kolejnych firm od efektów specjalnych, co wskazuje, iż wzrósł także budżet tego projektu. W końcu przyszedł też czas, aby pokazać nam jakiś materiał wideo. Owszem, jest krótki, ale lepsze to niż nic:

Przy okazji warto przypomnieć, że Netflix ma w produkcji więcej wiedźmińskich seriali. Jeszcze w tym roku zadebiutuje animacja "Wiedźmin: Zmora Wilka", skupiająca się na postaci Vesemira, powoli ruszają też prace do aktorskiego serialu "The Witcher: Blood Origin" rozgrywającego się 1700 lat przed wydarzeniami z książek Andrzeja Sapkowskiego.

A kiedy zobaczymy pierwszy trailer serialu? Wszystko wskazuje na to, że stanie się to 9 lipca, podczas WitcherConu - specjalnej imprezie organizowanej przez CD Projekt i Netfliksa w całości poświęconej temu uniwersum:

Źródła: Komputer Świat
Tags:
  • seriale
  • Gry
  • Wiedźmin
  • Netflix