Galax zapowiedział nową kartę grafiki o nazwie GeForce RTX 3080 Ti HOF OC Lab, która powinna przypaść do gustu miłośnikom przetaktowywania. Znajdziemy tu trzy 8-pinowe złącza zasilania. Ponadto całość zamknięto w charakterystycznej obudowie w białym kolorze.

Karta grafiki Galax GeForce RTX 3080 Ti HOF OC Lab została ogłoszona na Facebooku producenta. Informacje na temat dostępności oraz ceny na razie pozostają tajemnicą. Wiemy jednak, że będzie to model skierowany do miłośników overclockingu, którzy będą chcieli z niego wydobyć jak najwięcej.

Galax GeForce RTX 3080 Ti HOF OC Lab ma trzy 8-pinowe złącza zasilania oraz system schładzania oparty na trzech wentylatorach. Całość zamknięto w charakterystycznej dla całej serii białej obudowie. Niestety nie znajdziemy tutaj interfejsu NVLink.

Galax na razie nie ujawnił płytki karty GeForce RTX 3080 Ti HOF OC Lab. Możemy jednak się domyślać, że będzie ona niemal identyczna do tej, którą ma model RTX 3090. W porównaniu do tego ostatniego zabraknie wyświetlacza HOF Panel III, który odpowiada za wyświetlanie animacji lub informacji w czasie rzeczywistym.

3 slajdy
Źródła: opracowanie własne/Galax
Tags:
  • Galax GeForce RTX 3080 Ti HOF OC Lab
  • Galax
  • karty grafiki
  • GeForce RTX 3080 Ti
  • GeForce