Revolut poinformował w oficjalnym komunikacie, że wprowadza do aplikacji nową kryptowalutę. Tą jest Dogecoin. Tym samym lista dostępnych w platformie kryptowalut zwiększyła się do łącznie 30. Revolut w ostatnim czasie regularnie wprowadza nowe kryptomonety.

Revolut od jakiegoś czasu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom własnych użytkowników i cyklicznie dodaje do platformy możliwość inwestowania w kolejne kryptowaluty. Następuje to co tydzień w każdy wtorek. Teraz doczekaliśmy się wprowadzenia nowej kryptomonety.

Pierwszy wtorek "New Tokens Tuesday" z zeszłego tygodnia przyniósł 8 nowych tokenów: i były ATOM, NKN, MATIC, ALGO, CELO, BAND, LINK i TRB. Teraz Revolut poinformował, że wprowadza możliwość inwestycji w Dogecoina. Nastąpiło to po prośbach użytkowników fintechu, które napływały od początku roku.

Dogecoina w aplikacji Revolut można znaleźć w bardzo prosty sposób. W tym celu należy udać się do zakładki Kryptowaluty i następnie wskazać pole Zainwestuj. Potem trzeba wybrać na liście pozycję Dogecoin i zdecydować się na kwotę inwestycji. Trzeba oczywiście mieć na uwadze to, że rynek kryptowalut bywa złośliwy i tego typu transakcje każdy podejmuje na własne ryzyko.

Źródła: opracowanie własne/komunikat prasowy
Tags:
  • Aplikacje
  • FinTech
  • kryptowaluty
  • Revolut
  • dogecoin