Jelizawieta "Luiza" Kriwonogich (17 l.), o której mówi się, że jest sekretną córką Władimira Putina (69 l.), w swoich mediach społecznościowych chwaliła się luksusowym życiem. Nastolatka, której matką jest domniemana kochanka władcy Rosji Svetlana (46 l.), nagle zniknęła z sieci. Jak podaje "The Sun" miało się to stać po rozwścieczeniu Putina. Młoda kobieta zamieściła zdjęcia z domu we Francji, czyli posiadłości wartej niemal 17 mln funtów.

Co się stało z domniemaną córką Putina?

Władimir Putin nie potwierdził oficjalnie, że Jelizawieta "Luiza" Kriwonogich jest jego córką. Jedynymi jego potomkiniami, o których mówi, są dorosłe już kobiety Maria (35 l.) i Katerina (36 l.). Władcy Rosji w latach 80. urodziła je Ludmiła Putina (63 l.), z którą się rozwiódł w 2014 r.

Zagraniczne media donoszą, że Władimir Putin poślubił byłą gimnastyczka Alinę Kabajewę (38 l.). Owocem miłości rosyjskiego prezydenta i sportsmenki ma być nawet czwórka dzieci. To informacje niepotwierdzone przez samego zainteresowanego, podobnie jak to, że jego córką jest Jelizawieta Kriwonogich.

"The Sun" napisał, że władca zakazał rosyjskim dziennikarzom śledczym, którzy ujawnili informacje o córce, aby przestali się wdzierać w "brudną bieliznę elity". Redaktorów serwisu nazwano "zagranicznymi agentami".

Sekretna córka Putina chwaliła się luksusami i nagle zniknęła! Co się stało?

Jelizawieta Kriwonogich na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 83 tys. osób, pochwaliła się w mediach społecznościowych penthousem matki w Monte Carlo we Francji. Wyciek "Pandora Papers" (zbiór niemal 12 mln dokumentów opublikowany przez Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych w październiku 2021 roku) ujawnił, że domniemana kochanka Władimira Putina przeprowadziła się tam niedługo po urodzeniu Jelizawiety.

Mówi się, że luksusowa posiadłość miała być jej podarowana za trzymanie języka za zębami w sprawie ich relacji i związku. Niedługo potem weszła w posiadanie dużego pakietu akcji Banku Rosija i ze zwykłej sprzątaczki stała się bogaczką.

Niedługo po wycieku tych informacji, sekretna córka Władimira Putina pokazała kadry z mieszkania i napisała: "Pięknie! Znam to miejsce".

Jelizawieta Kriwonogich nagle zniknęła z Instagrama. Fani nastolatki są zaniepokojeni

Jelizawieta Kriwonogich do czasu wycieku informacji na Instagramie była bardzo aktywna. Chwaliła się drogimi ubraniami i dodatkami takimi jak torebki od Chanel, biżuterią od Prady i wizytami w luksusowych restauracjach. Na ostatnim zdjęciu, które zamieściła widać postać zawiniętą w kołdrę i leżący obok niej komputer marki Apple.

Obserwatorzy domniemanej córki Władimira Putina zaczęli martwić się o nią, bo porzuciła aktywność na Instagramie. Pojawiły się sugestie, że chodzi o to, że "tato zabronił jej publikowania szczegółów luksusowego życia".

(Tseo/PAT)

("The Sun")

Ten artykuł pierwszy raz na stronie Faktu ukazał się 22.12.2021 r.

7 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • sekretna córka
  • Jelizawieta Kriwonogich
  • Władimir Putin
  • putin
  • córka
  • Rosja