24 maja Tomasz Lis przestał być redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek". Funkcję tę pełnił przez niemal 10 lat. Na razie nie wiadomo, jakich nowych zawodowych wyzwań podejmie się jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Wiemy za to, co Tomasz Lis zrobił kilka dni po odejściu z pracy i gdzie spędzi weekend.

Od niespełna tygodnia Tomasz Lis nie pełni funkcji redaktora naczelnego Newsweeka. Gdzie aktualnie przebywa popularny dziennikarz?

Tomasz Lis od lat jest zapalonym kibicem piłkarskim, i nie mógł sobie odmówić obejrzenia finału Ligi Mistrzów 2022.

Tomasz Lis nie jest już redaktorem naczelnym "Newsweeka". Tak się pożegnał

Przypomnijmy, że Tomasz Lis nie jest już redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek". Pełnił tę funkcję od stycznia 2012 roku.

- Jest czas powitań i czas pożegnań. Serdecznie dziękuję moim koleżankom i kolegom z Newsweeka za dziesięcioletnią wspólną pracę, fascynującą przygodę w niezwykłych czasach. Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość. Powodzenia – tak swoje odejście skomentował dziennikarz na swoim profilu na Twitterze.

Pod postem Lisa jest ponad 1000 komentarzy. Odchodzącemu redaktorowi naczelnemu odpowiedział między innymi jego zastępcą Dariusz Ćwiklak.

- Dzięki, Tomku, za te wszystkie lata i za dobre słowa. Działamy, bo w poniedziałek czytelnicy muszą dostać super ciekawą gazetę, a wcześniej mnóstwo świetnych tekstów w sieci – napisał. -Nic się nie zmienia: nadal patrzymy politykom na ręce i dajemy czytelnikom rzetelne informacje.

Tomasz Lis na razie nie ujawnił, jak dalej pokieruje swoją karierą zawodową. W tej chwili przebywa w Paryżu, a w sobotę 28 maja obejrzy mecz Liverpoolu z Realem Madryt w finale Ligi Mistrzów 2022.

Tomasz Lis na finale Ligi Mistrzów 2022. Kiedy i gdzie odbędzie się mecz? Kto w nim zagra?

Finał Ligi Mistrzów 2022 Liverpool-Real Madryt zostanie rozegrany w sobotę 28 maja 2022 r. Początek finału o godzinie 21. Transmisja TV z finału Ligi Mistrzów 2022 na antenach TVP 1 i Polsatu Sport Premium oraz online na stronie SPORT.TVP.PL i w usłudze Polsat BOX GO.

Bukmacherzy obstawiają, że w finale Ligi Mistrzów 2022 wygra Liverpool. Czy tak będzie?

Źródło: Media

(Tseo/msob)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Tomasz Lis
  • Real Madryt
  • finał Ligi Mistrzów
  • zwolnienie z pracy
  • Liverpool
  • dzienikarz