Tragiczny wypadek na Mazowszu. 27-letni kierowca najechał kierowanym przez siebie autem osobowym na leżącego po zmroku na jezdni 39-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.

Mazowieckie. Nie żyje 39-letni obywatel Ukrainy. Po mężczyźnie przejechał samochód.

Do koszmarnego zdarzenia doszło w poniedziałek (26 września) około godziny 20.45 na lokalnej drodze w miejscowości Michałówek (powiat płoński).

39-latek leżał na drodze, przejechał po nim samochód. Mężczyzna nie żyje

"Kierujący osobowym bmw 27-latek z gminy Załuski najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, którym okazał się być 39-letni obywatel Ukrainy" – poinformowała Komenda Miejska Policji w Płońsku.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 39-letniego mężczyzny.

Z relacji zajmujących się sprawą mundurowych dowiadujemy się, że w momencie wypadku panowały trudne warunki na drodze – padał intensywny deszcz, przez co widoczność dla kierującego autem była bardzo ograniczona. 27-letni kierowca auta osobowego w momencie nieszczęśliwego zdarzenia był trzeźwy.

Ciało Ukraińca, jak przekazali funkcjonariusze z płońskiej policji, zabezpieczone zostało w prosektorium. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują nad szczegółowym wyjaśnieniem, jak doszło do śmiertelnego wypadku.

(źródło: Komenda Miejska Policji w Płońsku)

1 slajd
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Płońsk
  • Śmierć
  • policja
  • Ukraina