12-letnie dzieci powinny rozmawiać o szkole i bawić się lalkami, a nie knuć brutalne morderstwa... Dwie dziewczynki z Teksasu zawarły jednak przerażający pakt, w ramach którego obie miały zamordować swoje rodziny, łącznie z czworonożnymi pupilami, i uciec do stanu Georgia. Jedna z nich rzeczywiście zaczęła realizować chory układ i zastrzeliła własnego ojca.

Zdjęcie ilustracyjne

Przez wiele tygodni dwie 12-letnie dziewczynki po cichu spiskowały, by wcielić w życie swój mroczny plan — poinformowali przedstawiciele Biura Szeryfa z Parker County w Teksasie. Wymyśliły brutalną intrygę, która obejmowała morderstwo. Zginąć miały rodziny obu dziewczynek, łącznie ze wszystkimi zwierzętami domowymi. Później dzieci miały wspólnie uciec do stanu Georgia. To wprost przerażające, że takie pomysły mogą się zalęgnąć w młodych umysłach!

We wtorek 20 września 2022 roku około godziny 23.30 policja z Parker County dostała zgłoszenie, że coś niepokojącego dzieje się w jednym z domów w Weatherford, około 48 km na zachód od Fort Worth. Sąsiedzi słyszeli strzały.

Dwie 12-latki spiskowały, żeby zabić

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce znaleźni dziewczynkę, leżącą na ulicy z raną postrzałową głowy. Obok niej leżał pistolet. Wewnątrz domu leżał 38-letni ojciec dziecka. Mężczyzna miał ranę postrzałową brzucha. Oboje zostali zabrani do lokalnych szpitali przez pogotowie lotnicze. Nie wiadomo, w jakim są stanie.

Śledczy bardzo szybko odkryli, że za strzelaniną w Weatherford stał morderczy spisek. Po zabiciu swojego ojca 12-latka planowała jechać po swoją koleżankę aż do Lufki w Teksasie — mniej więcej 370 km dalej. Później miały razem uciec.

Dziewczynka z Lufki została oskarżona o przestępczy spisek w celu popełnienia morderstwa. Motywy, jakie kierowały dwoma 12-latkami, pozostają niejasne. Policja powiedziała, że informacje na temat sprawy będą ograniczone, ponieważ podejrzane są nieletnie.

Źródło: New York Post

Zobacz też:

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • morderstwo
  • Teksas