Witold Odrobina nie żyje. 50-letni dziennikarz był związany m.in. z TVN Grupą Discovery, a także z radiem RMF FM. Informację o jego śmierci jako pierwszy podał we wtorek branżowy portal "Press". "Wybitny i niepowtarzalny głos" - powiedział serwisowi Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM.

Dzie? Dobry TVN i jego go?cie

Smutna wiadomość o śmierci dziennikarza Witolda Odrobiny ukazała się 23 listopada wieczorem. W ostatnim czasie 50-letni reporter był związany z magazynem "Raport" w TVN Turbo. Pracował także dla stacji radiowych takich jak Antyradio, Polskie Radio Euro, Radio Kraków oraz RMF FM. W Wirtualnej Polsce miał swój program "Odrobinę więcej Polski".

format_quote

Wybitny i niepowtarzalny głos. W RMF FM doskonały reporter, ze znakomitą znajomością problemów Krakowa i Małopolski. Dodatkowo człowiek wielu talentów z niezwykłym poczuciem humoru"

- mówił we wtorek portalowi Press Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM i wiceprezes RMF. W stacji, latając helikopterem, relacjonował takie wydarzenia jak m.in. powódź stulecia w 1997 roku.

Witold Odrobina nie żyje. Tak żegnają go dziennikarze i pracownicy mediów

Po śmierci Witolda Odrobiny w mediach społecznościowych pożegnali go koleżanki i koledzy z branży.

format_quote

Jasna ch***ra! Dopiero teraz dotarła do mnie ta wiadomość! Chłopie niech ci będzie dobrze tam gdzie jesteś. Na zawsze połączyło nas JW23. RIP Witek Odrobina. Nie wierzę!!!!

- napisał Marcin Wrona na swoim Twitterze.

format_quote

Zmarł Witold Odrobina. Bardzo pozytywny człowiek. Wyjątkowa postać. RIP"

- wspomniał w mediach społecznościowych reporter śledczy Wirtualnej Polski Szymon Jadczak.

format_quote

A jeszcze dziś przeglądając kontakty w telefonie, przypomniałem sobie, że rok temu robiliśmy materiał w Bieszczadach"

- wspomniał na swoim Facebooku podróżnik i twórca filmów Patryk Piątek.

(Tseo/PAT)

(Press.pl)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • TVN
  • dziennikarz
  • rmf fm