Dzień Dziecka 2022 to wyjątkowa okazja do tego, aby twoja pociecha poczuła się wyjątkowa. I nie chodzi tu tylko o drogie prezenty czy też huczne imprezy. Czasem wystarczy powiedzieć jej, jak wiele dla nas znaczy i jak bardzo ją kochamy. Sprawdź najlepsze życzenia na Dzień Dziecka i spraw swojej córce lub synkowi przyjemność.

W Dzień Dziecka 2022 warto zaskoczyć swoją pociechę uroczym wierszykiem.

dzień dziecka jest obchodzony w Polsce 1 czerwca. Rodzice na długo przed tym świętem zastanawiają się, co zrobić, aby ich pociecha czuła się wyjątkowa i doceniona. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest wręczenie mu nowej gry, komórki czy też roweru. Warto jednak skupić się także na odpowiedniej oprawie.

Dzień Dziecka 2022 możesz zacząć miłą niespodzianką dla swojej pociechy. Jeśli wychodzisz rano do pracy i nie jesteś w stanie od razu uściskać syna lub córki, zostaw mu karteczkę z zabawnym wpisem. W internecie znajdziesz dziesiątki przykładów na życzenia i wierszyki z okazji Dnia Dziecka 2021. Jedne są zabawne, inne z kolei wzruszające. My wybraliśmy takie, które z pewnością sprawią twojemu dziecku sporo radości.

Życzenia na Dzień Dziecka 2022. Gotowe wierszyki

Jeśli twoje dziecko ma duże poczucie humoru, postaw na coś kreatywnego i oryginalnego. Świetnie sprawdzi się tu taki wierszyk na Dzień Dziecka 2022:

„Rośnij duży dzielny zdrowy, w 100% odlotowy. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. Bądź pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter, sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka”.

Jeśli jednak chcesz, aby te życzenia miały nieco poważniejszy, wzniosły charakter, postaw na sprawdzony wierszyk na Dzień Dziecka:

„Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej. I kochaj tak jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej!”.

Wierszyki na Dzień Dziecka

Swoim pociechom w Dzień Dziecka 2022 można wysłać też SMS-a z wierszykiem. Oto kilka propozycji życzeń dla najmłodszych pochodzących z portalu edziecko.pl:

"Miej słodkie sny i marzenia, niech one ci się spełniają. A Twoje najskrytsze dążenia. Niech realnymi się stają!"

"Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, słońce świeci...W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Tobie sercem całym - moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności"

"Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami..."

Takie życzenia na Dzień Dziecka 2022 sprawią, że 1 czerwca zacznie się dla twojej córki lub syna wyjątkowo i przyjemnie. Dzieciaki na pewno to docenią!

Źródło: Fakt, edziecko.pl

Ten artykuł po raz pierwszy ukazał się w Fakcie 1.06.2018 r.

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • życzenia
  • Dzień dziecka
  • wierszyk